Menu
Your Cart

175 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !!!

GAGALI ŞİŞLER

Marka: YABALI Model: PT04A3A6
YABALI METALİZE GAGALI ŞİŞ TUNUS TIĞAlüminyum hammadde ile üretilmiştir. Hafif malzemesi ile eli yormaz. Tığ işi uygulamaları geniş alanda yapmak için uygundur. Metalize renkleri sayesinde örgülere renk katarken, gözünüzü yormadan işlemenizi sağlar.Renk: KırmızıBoyu: 25 cmKalınlık Seçenekleri: 2.5 m..
4,50TL
Vergiler Hariç:3,81TL
Marka: YABALI Model: PT04A3A7
YABALI METALİZE GAGALI ŞİŞ TUNUS TIĞAlüminyum hammadde ile üretilmiştir. Hafif malzemesi ile eli yormaz. Tığ işi uygulamaları geniş alanda yapmak için uygundur. Metalize renkleri sayesinde örgülere renk katarken, gözünüzü yormadan işlemenizi sağlar.Renk: MaviBoyu: 25 cmKalınlık Seçenekleri: 2.5 mm -..
4,50TL
Vergiler Hariç:3,81TL
Marka: YABALI Model: PT04A3A8
YABALI METALİZE GAGALI ŞİŞ TUNUS TIĞ Alüminyum hammadde ile üretilmiştir. Hafif malzemesi ile eli yormaz. Tığ işi uygulamaları geniş alanda yapmak için uygundur. Metalize renkleri sayesinde örgülere renk katarken, gözünüzü yormadan işlemenizi sağlar. Renk: Mor Boyu: 25 cm Kalınlık Seçenekleri: 2.5 m..
4,50TL
Vergiler Hariç:3,81TL
Marka: YABALI Model: PT04A3A5
YABALI METALİZE GAGALI ŞİŞ TUNUS TIĞAlüminyum hammadde ile üretilmiştir. Hafif malzemesi ile eli yormaz. Tığ işi uygulamaları geniş alanda yapmak için uygundur. Metalize renkleri sayesinde örgülere renk katarken, gözünüzü yormadan işlemenizi sağlar.Renk: SarıBoyu: 25 cmKalınlık Seçenekleri: 2.5 mm -..
4,50TL
Vergiler Hariç:3,81TL
Marka: YABALI Model: PT04A3A2
YABALI METALİZE GAGALI ŞİŞ TUNUS TIĞAlüminyum hammadde ile üretilmiştir. Hafif malzemesi ile eli yormaz. Tığ işi uygulamaları geniş alanda yapmak için uygundur. Metalize renkleri sayesinde örgülere renk katarken, gözünüzü yormadan işlemenizi sağlar.Renk: KırmızıBoyu: 35 cmKalınlık Seçenekleri: 2.5 m..
3,50TL
Vergiler Hariç:2,97TL
Marka: YABALI Model: PT04A3A3
YABALI METALİZE GAGALI ŞİŞ TUNUS TIĞAlüminyum hammadde ile üretilmiştir. Hafif malzemesi ile eli yormaz. Tığ işi uygulamaları geniş alanda yapmak için uygundur. Metalize renkleri sayesinde örgülere renk katarken, gözünüzü yormadan işlemenizi sağlar.Renk: MaviBoyu: 35 cmKalınlık Seçenekleri: 2.5 mm -..
3,50TL
Vergiler Hariç:2,97TL
Marka: YABALI Model: PT04A3A4
YABALI METALİZE GAGALI ŞİŞ TUNUS TIĞAlüminyum hammadde ile üretilmiştir. Hafif malzemesi ile eli yormaz. Tığ işi uygulamaları geniş alanda yapmak için uygundur. Metalize renkleri sayesinde örgülere renk katarken, gözünüzü yormadan işlemenizi sağlar.Renk: MorBoyu: 35 cmKalınlık Seçenekleri: 2.5 mm - ..
3,50TL
Vergiler Hariç:2,97TL
Marka: YABALI Model: PT04A3A1
YABALI METALİZE GAGALI ŞİŞ TUNUS TIĞAlüminyum hammadde ile üretilmiştir. Hafif malzemesi ile eli yormaz. Tığ işi uygulamaları geniş alanda yapmak için uygundur. Metalize renkleri sayesinde örgülere renk katarken, gözünüzü yormadan işlemenizi sağlar.Renk: SarıBoyu: 35 cmKalınlık Seçenekleri: 2.5 mm -..
3,50TL
Vergiler Hariç:2,97TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Bildirim Modülü
Sayfamızdaki ziyaret deneyiminizi ve işlevselliği artırabilmek için sitemizde çerez kullanıyoruz Gizlilik Politikası.