Menu
Your Cart

175 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo !!!

GÜTERMANN

Marka: GÜTERMANN Model: PT01AC
Dekoratif dikiş önemli bir moda stil ögesidir: ana hatları vurgular ve moda vurguları belirler. Gütermann yaratıcı dekoratif dikiş ipliği, her dekoratif dikişi göz alıcı hale getirir. %100 polyester iplikten üretilmiştir. 30 metre makaraya sarılıdır. Alman malıdır.Kullanım Alanları: Süs dikişleri, d..
7,00TL
Vergiler Hariç:6,48TL
Marka: GÜTERMANN Model: PT01AJ
Gütermann yaratıcı dikiş ipliği, tüm kumaşlar ve dikişler için doğru dikiş ipliğidir. Dikiş tipine bakılmaksızın hem makine hem de elle dikiş için son derece uygundur - bu dikiş ipliği her türlü zorluğa eşittir. Kullanım Alanları: Tüm malzemler ve dikişler için, Kilit ve basamak dikişleri için, Over..
7,00TL
Vergiler Hariç:6,48TL
Marka: GÜTERMANN Model: PT01AE
Gütermann yaratıcı extra dayanıklı iplik, yüksek aşınma ve yıpranmaya maruz kalan tüm dikişler için doğru ipliktir. Ayrıca kotların tamiri ve dikilmesi için de çok uygundur. %100 polyester iplikten üretilmiştir. 100 metre makaraya sarılıdır. Alman malıdır. Kullanım Alanları: Tüm ağır gerilimli dikiş..
12,00TL
Vergiler Hariç:11,11TL
Marka: GÜTERMANN Model: PT01AD
Kırkyama ve kapitone ipliği, elle dikişler için özel üretilmiş bir ipliktir. %100 koton iplikten üretilmiştir. 200 metre makraya sarılıdır. Alman malıdır. Özellikleri: Kırkyama ve kapitone için özel el ipliği. Manuel olarak işlerken kıvrılma olmaz. Aşınmaya dayanıklı. Solmaz renkler. Yüksek kalite. ..
16,00TL
Vergiler Hariç:14,81TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Bildirim Modülü
Sayfamızdaki ziyaret deneyiminizi ve işlevselliği artırabilmek için sitemizde çerez kullanıyoruz Gizlilik Politikası.